Справжня природа у вашому інтер’єрі

Озеленення стін декоративним мохом
У багатьох людей які живуть у мегаполісах є бажання відтворити в свої оселі частинку природи з її заспокійливою атмосферою, спостерігаючи за якою, мати можливість відпочити та насолодитись красою природи після робочого дня. Но що робити коли немає часу або можливості доглядати за рослинами в горщиках, їх потрібно поливати, підживлювати, пересаджувати та обробляти від хвороб та шкідників? Розв'язання цього питання стало озеленення інтер’єру стабілізованим мохом. Створити свій оазис можна створивши зелену стіну з моху або створивши невеликі картини або композиції – мосаріум. Цей варіант озеленення не займе багато місця вашій та не потребує догляду, створивши природний оазис в вашій оселі, який додасть яскравих елементів до вашого інтер’єру.
Переваги озеленення стабілізованим мохом:
  • Суттєво економить місце в вашому приміщенні. Більше непотрібно заставляти підвіконня та підлогу рослинами в горщиках.
  • Не перешкоджає потраплянню денного світла.
  • Не потребує поливу, добрив, додаткового освітлення, що набагато спрощує його використання як технічно, так і фінансово.
  • Прикрашає інтер’єр в будь-якому місці, не зважаючи на денне світло, через те, що стабілізованому моху не потрібно додаткове освітлення.
  • Допомагає в зонуванні приміщення
  • Стане яскравим елементом для створення екостилю навіть в не великому приміщенні
Чому стабілізований мох від Moss Décor безпечний?


Натуральний стабілізований мох, як екологічно чистий продукт, повністю безпечний навіть для самих маленьких мешканців. Не визиваючи алергенних реакцій та не приваблюючи до себе комах, він зберігатиме свої властивості більше 10 років. Це можливо завдяки спеціальній обробці – стабілізації ( заміщення соків рослини стабілізуючий розчин) в результаті якого всі процеси в середині рослини, значно продовжуючи термін життя моху, роблячи його не вибагливим до довкілля.

Як урізноманітнити свій інтер’єр за допомогою декоративного стабілізованого моху? Вертикальне озеленення мохом! Універсальність такого озеленення полягає в тому, що декоративний мох можна розміщувати на стіні не тільки суцільним килимом, а можна робити візерунки, написи або окремі елементи з зеленого або кольорового моху. Перетворюючи стіни в справжнє мистецтво, інтер’єр при цьому, може бути від хай теку до прованса.
Стіни зі стабілізованого моху – стильно та практично.
Made on
Tilda